Producenci

EverSolo DAC-Z8 DAC ES9038Pro

Eversolo DAC-A8
 • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 7-10 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 199,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3199.00

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 319 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

EverSolo DAC-Z8

przetwornik cyfrowo-analogowy na ES9038Pro

 

EverSolo DAC-Z8 to przetwornik cyfrowo-analogowy o świetnym stosunku jakości do ceny. To doskonały dekoder audio, który wyróżnia się świetnym wykonaniem i wysoką wydajnością. Model jest dodatkowo zamknięty w kompaktowej obudowie.

Eversolo DAC-A8

DAC-Z8 dzięki integracji kontrolera XMOS 316 i flagowego układu DAC ESS ES9038 Pro, w pełni dekoduje  formaty audio do DSD512, PCM 32-bit/768 kHz i MQA. Wysokiej jakości podzespoły przekładają się na wyjątkową jakość dźwięku, świetną wydajność przedwzmacniacza i możliwość wysterowania większości słuchawek. Szeroki zakres różnych wejść audio sprawia, że EverSolo DAC-Z8 jest idealnym centrum muzycznym dla wysokiej klasy słuchawek i głośników stereo.

Eversolo DAC-A8

Kluczowe cechy EverSolo DAC-Z8:

 • Flagowy, 32-bitowy układ DAC ES9038Pro z linii SABRE firmy ESS Technology.
 • Zaawansowany kontroler USB XMOS XU316 trzeciej generacji o wyższej wydajności.
 • Synchroniczne przetwarzanie zegara na dwóch oscylatorach o wysokiej precyzji i niskim jitterze.
 • Obwód wzmacniacza operacyjnego I/V bazujący na ośmiu OPA1612, 8-kanałowa technologia kompensacji boczników.
 • Dekodowania plików DSD do 512x (Native) oraz PCM do 32-bit768 kHz.
 • Złącza optyczne (Toslink), koncentryczne (Coaxial) i USB ze wsparciem dla dekodowania i renderowania MQA.
 • moduł Bluetooth 5.0 Qualcomm QCC5125 z obsługą kodeków audio LDAC i aptX HD o najwyższej przepustowości.
 • W pełni zbalansowana architektura audio, różnicowy obwód wzmacniacza i profesjonalna kalibracja.
 • Wydajny wzmacniacz słuchawkowy z gniazdem Jack 6,35 mm, który napędza słuchawki 16-300 omowe.
 • 3-calowy ekran LCD z różnymi trybami wyświetlania miernika VU.
 • Zasilacz o niskim tętnieniu napięcia, co przekłada się na czystsze źródło zasilania.
 • Dedykowana aplikacja na telefon komórkowy, umożliwiająca globalną kontrolę.

EverSolo DAC-Z8 na flagowym układ ES9038Pro

EverSolo DAC-Z8 oparty jest na układzie ES9038Pro firmy ESS Technology, który jest branżowym benchmarkiem. Charakteryzuje się on niskim całkowitym poziomem zniekształceń harmonicznych oraz wyjątkowo niskim poziomem szumu. Umożliwia to cieszenie się wiernie reprodukowaną muzyką.

Profesjonalnie skalibrowany EverSolo DAC-Z8

Bogate doświadczenie inżynierów EverSolo w zakresie projektowania obwodów analogowych, umożliwiło  przygotowanie odpowiedniego obwodu i profesjonalną kalibrację DAC-Z8. Dzięki temu zmierzony całkowity współczynnik zniekształceń harmonicznych wynosi -124 dB (0,000062%), a stosunek sygnału do szumu i zakres dynamiki wynoszą 133 dB. Te wiodące w branży wskaźniki są solidną podstawą dobrej jakości dźwięku.

Eversolo DAC-A8

Kontroler XMOS 316 w EverSolo DAC-Z8

Zastosowany w DAC-Z8 układ XMOS 316 trzeciej generacji ma większą prędkość przetwarzania i lepszą przepustowość USB, co gwarantuje bezstratną transmisję wysokiej rozdzielczości danych audio. Wejścia USB obsługują pełne dekodowanie DSD512 (Native), PCM 32-bit/768 kHz i MQA. Wejścia optyczne (Toslink) i koncentryczne (Coxial) obsługują DSD64 (DoP) i PCM 24-bit/192 kHz.

DAC-Z8 w pełni obsługuje technologię MQA (Master Quality Authenticated), która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio w formacie MQA, zapewniając w ten sposób dźwięk oryginalnego nagrania głównego (odwiedź mqa.co.uk, aby uzyskać więcej informacji).

Oscylatory zegarowe o wysokiej precyzji w DAC-Z8

W EverSolo DAC-Z8 wykorzystano dwa oscylatory o niskim jitterze (45,1584 MHz i 49,152 MHz), które odpowiadają za zarządzanie zwielokrotnionym próbkowaniem 44,1 kHz i 48 kHz. Dekodowanie dźwięku jest teraz bardziej dokładne.

Eversolo DAC-A8

Różnicowy obwód wzmacniacza w EverSolo DAC-Z8

Analogowy obwód audio EverSolo DAC-Z8 jest w pełni zbalansowany. Wyjścia XLR, RCA i gniazdo słuchawkowe bazują na zbalansowanym obwodzie wzmacniacza. Szum został wyeliminowany poprzez rozwiązanie problemu przesłuchu we wspólnej pętli i lepszą poprawę separacji kanałów. Obwód przedwzmacniacza o wysokiej wierności obsługuje udoskonaloną regulację głośności, i to bez konieczności stosowania dodatkowego zewnętrznego przedwzmacniacza.

Oddzielnie i odseparowane wyjście dla RCA i XLR

Przy jednoczesnym wyprowadzeniu (naraz) sygnału audio z wyjść XLR i RCA mogą powstawać zakłócenia, dlatego też sygnał audio w EverSolo DAC-Z8 wyprowadzany jest oddzielnie z wyjść XLR i RCA (albo XLR, albo RCA), co umożliwia uzyskanie wyższego wskaźnika audio oraz lepszą jakość dźwięku. Dostępne jest również (do ręcznego przełączenia) ustawienie pozwalające na wyprowadzanie sygnału audio jednocześnie w tym samym czasie z obu wyjść XLR i RCA.

Eversolo DAC-A8

EverSolo DAC-Z8 z układem Qualcomm QCC5125

EverSolo DAC-Z8 ma moduł Qualcomm QCC5125, który pracuje w standardzie Bluetooth 5.0. Obsługuje on kodeki audio SBC, AAC, aptX, aptX LL, aptX HD i LDAC. Połącz się bezprzewodowo z telefonem komórkowym, tabletem, komputerem lub innym urządzeniem nadającym sygnał Bluetooth i ciesz się muzyką w jakości płyty CD.

Bogaty zasób filtrów cyfrowych w EverSolo DAC-Z8

Różne tryby filtrów cyfrowych są dostępne do przełączenia w ustawieniach, co umożliwia dostosowanie EverSolo DAC-Z8 pod różne preferencje użytkowników. Do wyboru jest 7 filtrów PCM i 4 filtry DSD.

Eversolo DAC-A8

Szeroki wachlarz wejść dla różnych źródeł audio

EverSolo DAC-Z8 ma wiele dostępnych cyfrowych wejść audio: złącze koncentryczne (Coaxial), złącze optyczne (Toslink), asynchroniczne złącze DAC USB typu B oraz USB typu C dla komputerów i urządzeń mobilnych. Bezprzewodowe wejście audio Bluetooth z kodekiem aptX HD może być używane do łączenia się z komputerami, tabletami, urządzeniami mobilnymi lub innymi urządzeniami nadającymi sygnał Bluetooth.

Zasilanie o niskim tętnieniu napięcia w EverSolo DAC-Z8

EverSolo DAC-Z8 wyposażony jest w regulowany moduł zasilacza o niskim poziomie szumów, z dostosowanymi kondensatorami filtrującymi. Moduł ten zasila obwód audio urządzenia i gwarantuje czystszy dźwięk, z niższymi tętnieniami napięcia i mniejszymi zakłóceniami.

Eversolo DAC-A8

Świetny wzmacniacz słuchawkowy w DAC-Z8 

Profesjonalny obwód wzmacniacza słuchawkowego w EverSolo DAC-Z8 ma doskonałe parametry audio i dużą siłę napędową. Oznacza to, że przetwornik może być używany jako wydajny wzmacniacz słuchawkowy, który może napędzić słuchawki Hi-Fi o impedancji od 16 do 300 omów, zarówno przy ustawieniach wyjściowych wysokiego, jak i niskiego wzmocnienia (wzmocnienie możliwe do przełączenia w ustawieniach urządzenia).

Dedykowana aplikacja mobilna do EverSolo DAC-Z8

Kontroluj intuicyjnie model EverSolo DAC-Z8 za pośrednictwem smartfonu i aplikacji EverSolo Controller. Praktycznie wszystkie ustawienia można skonfigurować w aplikacji przez połączenie Bluetooth.

Eversolo DAC-A8

Kolorowy i praktyczny interfejs użytkownika w DAC-Z8

Na 3-calowym wyświetlaczu LCD w EverSolo DAC-Z8 wyświetlany jest kolorowy interfejs użytkownika, ustawienia menu, wybór źródła dźwięku, mierniki VU i informacje dot. specyfikacji audio. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i przyjazny oraz daje możliwość spersonalizowania ustawień według własnych preferencji.

EverSolo DAC-Z8 z wielofunkcyjnym pokrętłem

Pokrętło z wysokiej jakości potencjometrem dostępne jest na przednim panelu DAC-Z8 jest wielofunkcyjne i może być używane nie tylko do regulacji głośności, ale także do wyboru i zatwierdzania opcji menu, takich jak przełączanie źródła wejściowego, wyboru wyjścia audio, zmiany trybu filtrów, ustawienia mierników VU, konfiguracji języka systemu i aktualizacji oprogramowania układowego, itp., podświetlenie wokół potencjometru wygląda nowocześnie i zaawansowanie. Wielofunkcyjny potencjometr to świetne i przemyślane uzupełnienie dla sterowania. Można również w pełni sterować urządzeniem dodawanym do zestawu pilotem zdalnego sterowania lub dedykowaną na smartfony i tablety aplikacją EverSolo Control przez Bluetooth.

Wysokiej jakości aluminiowa obudowa dla DAC-Z8

EverSolo DAC-Z8 ma wytrzymałą konstrukcję obudowy, która jest wykonana z aluminium klasy lotniczej, które poddane zostało obróbce CNC. To połączenie wyrafinowanego wyglądu i nowoczesnych elementów gwarantuje, że urządzenie jest w pełni chronione przed czynnikami zewnętrznymi oraz prezentuje się bardzo nowocześnie.

Specyfikacja techniczna EverSolo DAC-Z8

 • Model: EverSolo DAC-Z8
 • Wyświetlacz: 3-calowy ekran LCD
 • Obudowa: Stop aluminium klasy lotniczej
 • Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC): ESS ES9038Pro
 • Procesor dźwięku: XMOS XU316
 • Wzmacniacz operacyjny (OPAMP): OPA1612*10
 • Zasilacz: Zasilacz impulsowy o niskim poziomie szumu
 • Wejście Bluetooth audio: Moduł Bluetooth Qualcomm QCC5125 (BT5.0), obsługa protokołów audio, takich jak SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC
 • Wejście USB typu B: System kompatybilny z USB Audio: Windows(7,10), Mac, Android, iOS, obsługa do stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Wejście USB typu C: System kompatybilny z USB Audio: Windows(7,10), Mac, Android, iOS, obsługa do stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Wejście Optyczne (Toslink): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Wejście Koncentryczne (Coaxial): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Analogowe wyjścia audio: Wyjścia przedwzmacniacza: XLR (zbalansowane), RCA; Wyjście wzmacniacza słuchawkowego: Jack 6,35 mm single-ended
 • Port USB: USB2.0 (służy tylko do aktualizacji oprogramowania układowego)
 • Metody sterowania urządzeniem: Pilot zdalnego sterowania, sterowanie aplikacją mobilną i sterowanie potencjometrem
 • Impedancja słuchawek: 16-300 Ω (tryb niskiego wzmocnienia: 16-32 Ω/tryb wysokiego wzmocnienia: 32-300 Ω)

Specyfikacja wyjścia zbalansowanego XLR:

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 4.1Vrms @ 0 dBFS
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000062% @ 1kHz (-124dB @ 1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000069% @ 1kHz (-123dB @ 1kHz) @No-wt
 • Szum: <1.2uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 133 dB @ 1kHz @No-wt
 • pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz (±0.1dB)
 • Przesłuch: -130 dB @ 1kHz
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 133dB @ 1kHz @No-wt

Specyfikacja wyjścia RCA:

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 2.3Vrms @ 0 dBFS
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000086% @ 1 kHz (-121dB@1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000097% @ 1 kHz (-120dB@1kHz) @No-wt
 • Szum: <1.5uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 126dB @ 1kHz @No-wt
 • pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz (±0.1dB)
 • Przesłuch: -123dB@1kHz
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 126 dB @ 1kHz @No-wt

Specyfikacja wyjścia słuchawkowego Jack 6,35 mm (Tryb Low-Gain):

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 1.2Vrms @ 0 dBFS
 • Maksymalna niezakłócona moc: 45 mW@32Ω
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00015% @ 1 kHz (-116dB@1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00018% @ 1 kHz (-115dB@1kHz) @No-wt
 • Szum: <2 uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 124dB @ 1kHz @No-wt
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz (±0.1dB)
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 119 dB @ 1kHz @No-wt

Specyfikacja wyjścia słuchawkowego Jack 6,35 mm (Tryb High-Gain):

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 2.8Vrms @ 0 dBFS
 • Maksymalna niezakłócona moc: 26 mW@300Ω
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00016% @ 1kHz (-116dB@1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00016% @ 1kHz (-116dB@1kHz) @No-wt
 • Szum: <2uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 124dB @ 1kHz @No-wt
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz (±0.1dB)
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 124 dB @ 1kHz @No-wt

Specyfikacja ogólna:

 • Zasilanie: AC 110~240V 50/60Hz
 • Moc znamionowa: 9W
 • Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.): 270 mm x 187 mm x 50 mm
 • Załączone wyposażenie: 1x Pilot zdalnego sterowania, 1x Kabel zasilający, 1x Przewód USB, 1x Instrukcja obsługi

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl