Producenci

xDuoo XD05 PRO przenośny DAC/AMP

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 499,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3499.00

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 349 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

xDuoo XD05 PRO

przenośny DAC/AMP z wymiennymi modułami DAC

 

xDuoo XD05 PRO to przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją wzmacniacza słuchawkowego, który jest topowym rozwiązaniem firmy i najbardziej zaawansowanym modelem z linii XD05. Nowy model xDuoo wyróżnia się możliwością szybkiej wymiany kart DAC, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wieloma różnymi sygnaturami brzmienia. XD05 Pro w standardzie działa na ES9039SPRO, nowej topowej kości ESS Technology, która gwarantuje rewelacyjny technicznie dźwięk. Producent przygotował do tego kartę audio na flagowym układzie ROHM BD34301 (wkrótce do dokupienia osobno), a w opracowaniu są jeszcze moduły na rozwiązaniach firm AKM i Cirrus Logic oraz technologii R2R.

xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 Pro to jednak nie tylko możliwość korzystania z różnych kości DAC. DAC/AMP ma nowy obwód wzmacniacza pracujący w klasie A, który ma wydajność na poziomie urządzeń desktopowych - do 2000 mW dla obciążenia 32 Ω i aż do 930 mW dla obciążenia 300 Ω (w trybie Turbo). Firma umożliwia do tego wymianę wzmacniaczy operacyjnych, co zwiększa możliwości personalizacji brzmienia. XD05 Pro to także nowa obudowa z dwoma ekranami i stylowym pokrętłem, szereg wejść i wyjść, flagowy kontroler USB XMOS XU316, moduł Bluetooth QCC5125 firmy Qualcomm czy dedykowane złącze USB do ładowania.

xDuoo XD05 PRO

Wymienne kości DAC i OPAMP-y w xDuoo XD05 PRO

XD05 Pro to unikatowy przenośny DAC/AMP o modułowej konstrukcji, która umożliwia wymianę kart z układami DAC i wzmacniaczy operacyjnych. Otwiera to przed użytkownikami modelu ogromne możliwości dopasowanie dźwięku do własnych preferencji lub korzystania z różnych konfiguracji układów (DAC i OPAMP) pod różne słuchawki. Firma xDuoo już teraz wprowadziła karty na flagowych kościach ESS Technology i ROHM, a w przygotowaniu są kolejne na rozwiązaniach AKM (Asahi Kasei Microdevices), Cirrus Logic czy technologii R2R.

xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 PRO z flagowym układem ES9039SPRO

xDuoo XD05 PRO w standardzie dostępny jest z kartą ES9039SPRO. To czwarta generacja flagowego, 8-kanałowego układu C/A firmy ESS Technology. Gwarantuje on bardzo wysoki poziom szczegółów, precyzyjne pozycjonowanie oraz dużą scenę dźwiękową. To referencyjny układ, który reprodukuje każdy niuans na nagraniu. Układ ES9039SPRO został do tego świetnie zaimplementowany, co przekłada się m.in. na bardzo wysoki współczynnik sygnału do szumu (SNR), który sięga 140 dB.

xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 z topowym kontrolerem USB XMOS

xDuoo XD05 PRO ma wbudowany odbiornik XU316, a więc topowy kontroler USB XMOS. Umożliwia on wydajną obsługę plików PCM do 32-bit/768 kHz oraz plików DSD do 512x (Native). Rozwiązanie to wspiera dodatkowo standard MQA z 8-krotnym renderowaniem.

xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 PRO z modułem wzmacniacza w klasie A

Model XD05 Pro bazuje na czterech niezależnych konwerterach I/V, systemie głośności na dwóch układach PGA2311 oraz nowym obwodzie wzmacniacza. W skład tego ostatniego wchodzą dwa cenione układy OPA1612 i tranzystorowy bufor w klasie A. Moduł wzmacniacza charakteryzuje się wysokim natężeniem prądu oraz dostosowaniem do słuchawek o niskiej impedancji, gwarantując ocieplony, gładki i analogowy dźwięk.

xDuoo XD05 PRO

Bardzo duża moc wyjściowa xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 PRO to przenośny DAC/AMP o bardzo dużej mocy, która wynosi 2000 mW dla obciążenia 32 Ω dla obu wyjść oraz do aż 930 mW dla 300 Ω w trybie Turbo dla wyjścia zbalansowanego. Model świetnie radzi sobie więc ze słuchawkami o wysokiej impedancji. Połączenie układu ES9039SPRO i mocnego wzmacniacza przekłada się na świetną kontrolę dźwięku i wydobycie potencjału wymagających słuchawek nausznych, w tym wysokiego poziomu szczegółów, precyzyjnego pozycjonowania oraz wielkiej sceny dźwiękowej i doskonałej holografii.

xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 PRO z trzema trybami wzmocnienia

Firma xDuoo wyposażyła model XD05 PRO w trzy tryby wzmocnienia, aby idealnie współpracował tak ze słuchawkami dokanałowymi, jak i wymagającymi modelami nausznymi. Użytkownicy mogą korzystać z:

 • trybu Turbo (najwyższa moc wyjściowa) - przygotowany dla słuchawek o impedancji od 250 Ω do 600 Ω (930 mW dla 300 Ω);
 • trybu normalnego - zoptymalizowany m.in. pod kątem słuchawek planarnych i innych modeli, które zyskują ze wzmacniaczami słuchawkowymi operującymi wysokim nateżeniem prądu;
 • trybu Eco (najniższa moc wyjściowa) - przygotowany z myślą o słuchawkach dokanałowych, aby zagwarantować odpowiednie wysterowanie i ciemne tło.

xDuoo XD05 PRO

XD05 PRO z przenośnym i desktopowym trybem pracy

Użytkownicy xDuoo XD05 PRO mogą korzystać z dwóch trybów pracy:

 • przenośnego - wykorzystanie zasilania z wbudowanej baterii o pojemności aż 13600 mAh, co umożliwia cieszenie się dźwiękiem wysokiej jakości w drodze, nawet w parze z wymagającymi słuchawkami nausznymi;
 • desktopowego - wykorzystanie liniowego zasilania DC 12 V, co umożliwia osiągnięcie bardzo niskiego poziomu zniekształceń oraz spokojniejszego, nieco bardziej muzykalnego dźwięku.

xDuoo XD05 PRO

Prosta obsługa XD05 PRO za sprawą dwóch ekranów

Flagowy przenośny DAC/AMP firmy xDuoo zamknięty jest w nowoczesnej obudowie, która wykonana jest z odpornego stopu aluminium. Wyróżnia się ona elegancką czarną wstawką na górnej części, stylizowaną spodnią częścią z naniesionym schematem obwodu audio i charakterystycznym czerwonym pokrętłem głośności.

xDuoo XD05 PRO

XD05 Pro ma dodatkowo dwa ekrany, co - w parze z przyciskami funkcyjnymi na boku - ułatwia obsługę urządzenia. Na głównym wyświetlane jest menu oraz informacje na temat: trybu pracy, używanej karty DAC, połączenia Bluetooth, częstotliwości próbkowania i stanu baterii. Na dodatkowym ekranie, który został wbudowany w pokrętło, prezentowany jest poziom głośności.

xDuoo XD05 PRO z Bluetooth 5.1 z kodekami LDAC i aptX HD

xDuoo XD05 Pro wyposażony jest w moduł QCC5125 firmy Qualcomm, który wspiera łączność Bluetooth 5.1. Rozwiązanie to obsługuje wszystkie popularne kodeki audio, w tym LDAC, aptX HD, aptX LE, aptX, AAC i SBC. Dzięki temu XD05 PRO może działać jako wysokiej jakości bezprzewodowy DAC/AMP, do którego sygnał przesyłany jest bezpośrednio ze smartfonów czy tabletów.

xDuoo XD05 PRO

Funkcja szybkiego ładowania baterii w xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 PRO wspiera funkcję szybkiego ładowania Power Delivery (napięcie 9 V lub 12 V), co znacznie skraca czas ładowania baterii o pojemności 13600 mAh (z 10 godz. do 6 godz.). DAC/AMP dodatkowo może być ładowany z powerbanka, gdy użytkownik jest w podróży.

xDuoo XD05 PRO

xDuoo XD05 PRO z kompletem wejść i wyjść audio

XD05 PRO na przednim panelu ma wyjścia słuchawkowe 6,35 mm (single ended) i 4,4 mm (balanced). Firma xDuoo z tyłu umieściła z kolei analogowe złącza 3,5 mm (AUX) i 4,4 mm (balanced), które mogą działać jako wejścia i wyjścia. Model ma dodatkowo cyfrowe wejścia USB, AES, optyczne i koaksjalne, a do tego drugi port USB przeznaczony do ładowania.

xDuoo XD05 PRO

Wysokiej jakości przewody w zestawie z xDuoo XD05 PRO

Firma xDuoo dla flagowego modelu XD05 PRO przygotowała zestaw wysokiej jakości przewodów i adapterów, co umożliwia łatwe wykorzystanie go z różnymi słuchawkami i innymi urządzeniami. Wśród nich można znaleźć m.in. świetny modułowy przewód USB-C z nakręcanymi adapterami na USB-C lub Lightning. Charakteryzuje się rozdzielonymi liniami dla zasilania i przesyłu danych, które mają ekran i odporną izolację.

xDuoo XD05 PRO

Zawartość zestawu:

xDuoo XD05 PRO

Specyfikacja techniczna xDuoo XD05 PRO

 • kompatybilne systemy: Windows, Linux, macOS, iOS, Android
 • wymiary: 18,5 x 9,5 x 3,3 cm
 • ciężar: 0,78 kg
 • bateria: 13600 mAh (3,87 V)
 • czas pracy (USB, tryb Eco): 211 godz.
 • czas pracy (SPDIF, tryb Eco): 211 godz.
 • czas pracy (AUX, tryb Eco): 220 godz.
 • czas ładowania (szybkie): ok. 6 godz.
 • czas ładowania (wolne): ok. 10 godz.

 

Charakterystyka wyjścia słuchawkowego 6,35 mm (single ended)

 • moc wyjściowa (32 Ω, TH+N poniżej 1%): 2000 mW
 • moc wyjściowa (300 Ω, TH+N poniżej 1%): 240 mW
 • impedancja wyjściowa: poniżej 0,2 Ω
 • napięcie szczytowe: 23,8 Vp-p (tryb Turbo)
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (+/- 0,5 dB)
 • crosstalk: 72 dB
 • THD+N: 0,0007%
 • SNR: 120 dB

Charakterystyka wyjścia słuchawkowego 4,4 mm (balanced)

 • moc wyjściowa (32 Ω, TH+N poniżej 1%): 2000 mW
 • moc wyjściowa (300 Ω, TH+N poniżej 1%): 930 mW
 • impedancja wyjściowa: poniżej 0,4 Ω
 • napięcie szczytowe: 47,2 Vp-p (tryb Turbo)
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (+/- 0,5 dB)
 • crosstalk: 105 dB
 • THD+N: 0,0007%
 • SNR: 120 dB

Charakterystyka wyjścia liniowego 3,5 mm (AUX)

 • poziom wyjściowy: 2 Vrms
 • Crosstalk: 96 dB
 • THD+N: 0,0008%
 • SNR: 120 dB

Charakterystyka wyjścia liniowego 4,4 mm (balanced)

 • poziom wyjściowy: 4 Vrms
 • Crosstalk: 100 dB
 • THD+N: 0,0005%
 • SNR: 128 dB

O firmie xDuoo

xDuoo to popularna marka z Państwa Środka, której produkty charakteryzują się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny. W jej ofercie znaleźć można rozwiązania z różnych kategorii, w tym świetnie wycenione odtwarzacze audio, lampowe wzmacniacze słuchawkowe, integry słuchawkowe czy przenośne wzmacniacze i DAC/AMP-y.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl