Producenci

EverSolo DMP-A6

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 999,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3999.00

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 399 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Eversolo DMP-A6

odtwarzacz sieciowy i streamer ze Spotify Connect, Tidal Connect i Roon Ready na podwójnym układzie ES9038Q2M

 

Eversolo DMP-A6 to innowacyjny odtwarzacz sieciowy, który wyróżnia się świetnym stosunkiem jakości do ceny. To uniwersalne i wielofunkcyjne rozwiązanie oparte na 4-rdzeniowym układzie ARM, który wspiera aż 4 GB pamięci RAM. Umożliwia to świetne działanie autorskiego systemu, który bazuje na platformie Google Android 11, oraz wydajne odtwarzanie muzyki w bezstratnych formatach, w tym z usług Tidal, Spotify, Apple Music, Qobuz czy Amazon. Odtwarzacz Eversolo wspiera technologie Roon Ready, Spotify Connect i Tidal Connect, co ułatwia strumieniowanie muzyki.

Eversolo DMP-A6

W DMP-A6 wykorzystano podwójny układ DAC ESS9038Q2M firmy ESS Technology oraz w pełni zbalansowany obwód różnicowy, co - w parze z profesjonalnym strojeniem - przekłada się na świetną jakość dźwięku. Streamer Eversolo to również bogaty zestaw wejść i wyjść w tym wielokanałowe wyjście HDMI DSD. Dzięki temu gwarantuje on rewelacyjne wrażenia ze słuchania muzyki, tak za pośrednictwem usług strumieniowania muzyki, jak i podczas odtwarzania z pamięci lokalnej. Wisienką na torcie jest prosty i intuicyjny system sterowania.

Eversolo DMP-A6

Kluczowe cechy Eversolo DMP-A6:

 • Solidna i wytrzymała obudowa z odpornego stopu aluminium ze szczotkowanym przednim panelem.
 • Wydajny, czterordzeniowy procesor z rdzeniami ARM Cortex-A55.
 • Duży, 6-calowy, kolorowy ekran dotykowy LCD oraz łatwy w obsłudze interfejs.
 • Autorski system operacyjny oparty na spersonalizowanej platformie Android 11.
 • Duża pamięć, 4 GB DDR + 32 GB eMMC, co umożliwia instalację wielu aplikacji i ich płynne działanie.
 • Możliwość montażu dysku SSD M.2 NVME 3.0 (maksymalnie do 4 TB).
 • Podwójny układ DAC ES9038Q2M do dekodowania dźwięku stereo.
 • Natywna obsługa plików DSD512, PCM 32-bit/768 kHz i MQA.
 • Kontroler XMOS trzeciej generacji XU316, co gwarantuje wyższą wydajność i szybkość przetwarzania danych.
 • Synchroniczne przetwarzanie podwójnego zegara o niskim jitterze dla wyższej precyzji.
 • W pełni zbalansowany obwodów audio, zbalansowane złącze XLR i złącze RCA (single-ended) dla funkcji przedwzmacniacza.
 • Dwa układy DOH gwarantujące wsparcie dla HDMI DSD Native i wielokanałowego D2P (do 5.1).
 • Obsługa wyświetlania formatów (w tym formatu DSD) na miernikach VU z wyborem stylów.
 • Moduł Bluetooth 5.0 Qualcomm QCC5125 dla odbierania sygnału Bluetooth ze wsparciem dla kodeka aptX HD i LDAC.
 • Wysokiej jakości sekcja zasilająca o niskim poziomie szumu, która dostarcza czyste źródło zasilania dla obwodu audio.
 • Obsługa różnych formatów audio, DSD (.dsf/.dff/.ios/.dst), APE, FLAC, WAV, MQA itd.
 • Obsługa 2-kanałowego i wielokanałowego odtwarzania Gapless (FLAC, WAV).
 • Spersonalizowane zarządzanie muzyką, dopasowywanie tekstów utworów i danych muzycznych.
 • Opracowany przez EverSolo silnik audio EOS, który globalnie omija ograniczenia SRC.
 • Obsługa bezpośredniego przesyłu dźwięku w aplikacjach firm trzecich (tryb direct w Apple Music Hi-Res).
 • Pełna obsługa dekodowania i renderowania MQA dla wejść optycznego (Toslink), koncentrycznego (Coaxial) i USB (typu C).
 • Złącza wyjściowe z nadawaniem Bit-Perfect: USB, optyczne (Toslink), koncentryczne (Coaxial), HDMI.
 • Obsługa zewnętrznych napędów optycznych CD-ROM USB, co umożliwia odtwarzanie i zgrywanie płyt CD.
 • Obsługa usług streamingu Tidal, Spotify, Apple Music, Qobuz, Amazon, Highresaudio, itd.
 • Obsługa technologii Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready.
 • Obsługa odtwarzania muzyki przez AirPlay i DLNA.
 • Obsługa protokołów NFS, SMB, Web DAV, UPnP dających dostę do urządzeń pamięci masowej w sieci LAN.
 • Obsługa udostępniania multimediów w sieci SMB w celu łatwego udostępniania multimediów lokalnych.
 • Autorska aplikacja mobilna na telefony komórkowe i tablety z systemami Android i iOS.

Eversolo DMP-A6 z autorskim silnik audio EOS

EOS (Eversolo original sampling-rate audio engine) został opracowany przez inżynierów marki Eversolo do obsługi wyjściowej częstotliwości próbkowania. Oznacza to, że odtwarzanie dźwięku całkowicie omija ograniczenia standardowego SRC w systemie Android, obsługując bezpośrednie wyjście audio aplikacji firm trzecich (wyjście direct dla Apple Music w wysokiej rozdzielczości).

Odtwarzanie i dekodowanie nagrań w DMP-A6

Eversolo DMP-A6 obsługuje wszystkie najważniejsze formaty audio z ultra wysokim próbkowaniem, w tym formaty o jakości CD (FLAC, WAV, APE), DSD512 (.dsf/.dff/.ios/.dst), stereo/wielokanałowe i MQA.

Eversolo DMP-A6

Duży ekran dotykowy LCD dla wygodnej obsługi

DMP-A6 został wyposażony w duży, 6-calowy ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości, za pośrednictwem którego można sterować profesjonalnym systemem przesyłania strumieniowego muzyki. Prosty, ale doskonały interfejs użytkownika umożliwia intuicyjne, dotykowe sterowanie oprogramowaniem urządzenia i przechodzenie między ustawieniami systemu, lokalną biblioteką muzyczną i aplikacjami firm trzecich. Sterowanie tak płynne jak w telefonie komórkowym.

Układy DOH dla wielokanałowego HDMI DSD

Jako wielokanałowy streamer, DMP-A6 wykorzystuje dwa układy przetwarzające DOH dla dźwięku HDMI, szczególnie do odtwarzania i wypuszczania muzyki w formacie DSD Master. Oprócz obsługi wielokanałowego wyjścia surowego sygnału DSD Native i dekodowania wyjścia D2P (wyjście wielokanałowe PCM), gwarantuje także niezależny zegar o wysokiej precyzji dla wyjścia HDMI.

Wewnętrzna kieszeń na szybką pamięć M.2 SSD

Specjalna kieszeń na pamięć SSD M.2 NVME 3.0 (2280) umożliwia montaż pamięci SSD w Eversolo DMP-A6 bez zdejmowania pokrywy urządzenia. Maksymalna pojemność pamięci to aż 4 TB! Szybciej, stabilniej i bezszelestnie, to klucz do lokalnego odtwarzania muzyki wysokiej jakości.

Eversolo DMP-A6

Moduł zasilania o wysokiej wydajności dla DMP-A6

Eversolo DMP-A6 jest wyposażony w regulowany moduł zasilacza impulsowego o niskim poziomie szumów oraz ma kilka dedykowanych kondensatorów audio o mniejszym tętnieniu zasilania i niskich zakłóceniach. Obwód filtra dławika został specjalnie zaprojektowany dla wejścia prądu przemiennego, redukując szumy o wysokiej częstotliwości (w zakresie od 100 kHz do 5 MHz), gwarantując czystszą moc, ciemniejsze tło i wyraźniejsze szczegóły muzyczne.

Eversolo DMP-A6 z kompletem wejści i wyjść

Eversolo DMP-A6 może być używany jako cyfrowe centrum audio do łączenia się z różnymi wysokiej klasy urządzeniami dekodującymi za pośrednictwem cyfrowych złączy wyjściowych - HDMI OUT, USB typu A, optyczne (Toslink) i koncentryczne (Coaxial). Jako dekoder cyfrowego dźwięku na analogowy sygnał, DMP-A6 może łączyć się z urządzeniami źródłowymi audio, tj. komputerami, smartfonami, telewizorami, itd., za pomocą złączy wejściowych: koncentrycznego (Coaxial), optycznego (Toslink), USB typu C i Bluetooth 5.0 z aptX HD. Wyjścia XLR i RCA służą do podłączenia aktywnych głośników, wzmacniaczy mocy, amplitunerów, itp.

Kontroler XMOS XU316 w Eversolo DMP-A6

Dzięki topowemu procesorowi XU316 firmy XMOS, DMP-A6 gwarantuje większą prędkość i najwyższą przepustowość USB, co przekłada się na bezstratną transmisję danych audio w wysokiej rozdzielczości. Port USB obsługuje pełne dekodowanie DSD512 Native, PCM 32-bit/768 kHz i MQA. Złącza optyczne (Toslink) i koncentryczne (Coaxial) obsługują DSD 64 (DoP), PCM 24-bit/192 kHz.

Eversolo DMP-A6

DMP-A6 z podwójnym zegarem o niskim jitterze

Precyzyjne podwójne zegary o niskim jitterze zostały specjalnie zaprojektowane dla DMP-A6. Dwa precyzyjne oscylatory kwarcowe (45,1584 MHz i 49,152 MHz) odpowiadają zwielokrotnionemu próbkowaniu odpowiednio 44,1 kHz i 48 kHz, skutecznie redukując jitter i osiągając bardziej precyzyjne dekodowanie dźwięku.

W pełni zbalansowana sekcja przedwzmacniacza

Obwód analogowy Eversolo DMP-A6 ma w pełni zbalansowaną konstrukcję - zaczynając od układu DAC, a kończąc aż na złączach wyjściowych stereo XLR i RCA. Zastosowana zaawansowana konstrukcja polepsza odporność na zakłócenia, poprawia separację kanałów i eliminuje wspólne pętle. Wszystko to pozwala uzyskać wyższą jakość sygnału audio.

Podwójny układ DAC ES9038Q2M w DMP-A6

Podwójny układ DAC ES9038Q2M jest używany do dekodowania sygnału w architekturze Double Differential Quadruple Converter. Dwa układy DAC odpowiadają niezależnie dwóm kanałom wyjściowym w konwersji cyfrowo-analogowej. Zastosowana konstrukcja skutecznie przeciwdziała zakłóceniom między kanałami, redukuje szum tła, uzyskuje lepszy stosunek sygnału do szumu i znacznie poprawia zakres dynamiczny oraz wpływa na ogólną poprawę specyfikacji urządzenia w zakresie jakości dźwięku. DMP-A6 natywnie obsługuje dekodowanie formatów DSD512, PCM do 32-bit/768 kHz i MQA.

Eversolo DMP-A6

Starannie dobrane komponenty audio w DMP-A6

Jakość dźwięku wyjścia analogowego DMP-A6 jest na poziomie kontrolerów dla monitorów studyjnych. Podstawowe elementy obwodów audio są doskonałe, m.in. kondensatory WIMA z Niemiec, dedykowane dla audio kondensatory NICHCON, kondensator Murata, przekaźniki Omron z Japonii, wzmacniacze operacyjne Texas Instruments z USA, itp. Celem zastosowania tak wysokiej jakości podzespołów jest zapewnienie bardziej autentycznego dźwięku, z większą czystością i klarownością.

Profesjonalne strojenie i świetne pomiary streamera

DMP-A6 został fachowo dostrojony, a jego obwód został starannie skonstruowany dzięki bogatej wiedzy inżynierów Eversolo, którzy od wielu lat są aktywnie zaangażowani w przemysł audio. THD+N wynosi -120 dB (0,00009%), SNR wynosi 128 dB, a zakres dynamiki wynosi 128 dB. Konstrukcja, podzespoły i starannie przemyślane obwody stanowią solidną podstawę dla wysokiej jakości dźwięku.

DMP-A6 z modułem Bluetooth Qualcomm QCC5125

Zastosowany w Eversolo DMP-A6 moduł Bluetooth - Qualcomm QCC5125 - obsługuje kodeki SBC, AAC, aptX, aptX LL, aptX HD i LDAC i jest kompatybilny ze standardem Bluetooth 5.0. Bezprzewodowe połączenie z telefonami komórkowymi, tabletami i laptopami przez Bluetooth umożliwia proste odtwarzanie muzyki i zapewnia dźwięk o jakości płyty CD.

DMP-A6 wspiera technologię MQA (Master Quality Authenticated), która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio w formacie MQA, gwarantując w ten sposób dźwięk oryginalnego nagrania głównego.

Eversolo DMP-A6

Usługi muzyczne na wyciągnięcie ręki z DMP-A6

DMP-A6 obsługuje popularne serwisy muzyczne, takie jak Tidal, Qobuz, Apple Music, Amazon music itp. Możesz korzystać z wielu wysokiej jakości serwisów muzycznych online i rozkoszować się urokiem nieograniczonego przesyłania strumieniowego muzyki.

Obsługa wielu aplikacji firm trzecich. Wysokiej rozdzielczości bezpośrednie wyjście audio przy użyciu oryginalnego silnika EOS. (Liczba zainstalowanych serwisów muzycznych zależy od postępów certyfikacji. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym oprogramowaniem układowym, wciąż nadchodzi więcej usług muzycznych.)

Bezprzewodowe nieograniczone strumieniowanie muzyki

DMP-A6 obsługuje Spotify Connect, Tidal Connect, DLNA i AirPlay. Muzyka wysokiej jakości może być przesyłana strumieniowo online z urządzeń mobilnych w tej samej sieci LAN, co ułatwia korzystanie z serwisów muzycznych online i pozwala na łatwiejsze odtwarzanie muzyki w domu.

Roon to niezwykle bogaty i wciągający sposób przeglądania i organizowania muzyki. Działa na większości komputerach z oprogramowaniem Mac, Windows i Linux lub na innych produktach, które zawierają technologię Roon Core. Bycie Roon Ready oznacza że partnerskie odtwarzacze sieciowe w przejrzysty sposób wykrywają aplikację Roon i połączą się z nią bez żadnej konfiguracji, a doskonały dźwięk bit-perfect będzie dostarczany z Roon do odtwarzacza sieciowego. Razem Roon i streamer gwarantują moc, elastyczność i wydajność sieci audio, z najłatwiejszą konfiguracją i najwyższą dostępną niezawodnością.

Eversolo DMP-A6

Odtwarzanie z lokalna biblioteki w Eversolo DMP-A6

Biblioteka muzyczna Eversolo nie tylko daje doskonałą wydajność lokalnego odtwarzania muzyki, ale także znacznie polepsza dotychczasowe doznania użytkowników w zakresie zarządzania prywatną kolekcją muzyczną. Proste dodawanie plików muzycznych z lokalnego dysku twardego lub pamięci sieciowej oraz możliwość automatycznego pobierania metadanych muzycznych z chmury, umożliwiają budowę spersonalizowanej biblioteki z dopasowaniem artystów, albumów, tekstów, lokalnych plików CUE. Dzięki temu DMP-A6 jest urządzeniem przewyższającym obecną generację streamerów. Utwory są wyświetlane w kategoriach opartych na gatunkach, albumach, artystach i częstotliwościach próbkowania; możliwe jest również tworzenie listy ulubionych utworów i wyszukiwanie ich według albumu, wykonawcy lub nazw utworów.

DMP-A6 z obsługą wielu protokołów sieciowych

Eversolo DMP-A6 ma nie tylko dwa szybkie porty USB 3.0, gniazdo SSD do rozbudowy lokalnej pamięci masowej, ale także obsługuje protokoły udostępniania NFS, SMB v1/v2/v3 i UPnP, umożliwiając użytkownikom przeglądanie i odtwarzanie treści multimedialnych zapisanych na serwerze NAS lub na dyskach sieciowych podłączonych do tej samej sieci LAN ze standardem Gigabit. Nawet wysokiej jakości pliki DSD512 mogą być odtwarzane bez zacinania się.

Eversolo DMP-A6

Efektywny system zarządzania mediami Eversolo

DMP-A6 gwarantuje solidny system zarządzania multimediami, który umożliwia przeprowadzenie wielu operacji edycji na lokalnym dysku twardym i sieciowej pamięci masowej, takich jak kopiowanie, wklejanie, wycinanie i usuwanie. Port USB może być skonfigurowany jako port USB OTG, co ułatwia podłączenie komputera do DMP-A6 za pomocą kabla USB w celu lokalnego kopiowania plików i zarządzania nimi. Funkcja wewnętrznego udostępniania SMB umożliwia udostępnianie plików multimedialnych z podłączonego urządzenia mobilnego lub wewnętrznej pamięci SSD innym urządzeniom odtwarzającym multimedia, komputerom lub urządzeniom mobilnym w sieci LAN. Dzięki temu Eversolo DMP-A6 może być używany jako sieciowe urządzenie pamięci masowej w celu np. udostępniania źródeł audio w dowolnym momencie.

Odtwarzanie i zgrywanie płyt CD z pomocą DMP-A6

Eversolo DMP-A6 umożliwia odtwarzanie i zgrywanie płyt CD po podłączeniu do niego zewnętrznego napędu optycznego przez USB. Aplikacja CD Rip APP wykorzystuje mechanizm sprawdzania poprawności danych i funkcję korekcji błędów w celu bezstratnego zapisywania danych audio z płyt CD. Algorytm aplikacji inteligentnie dopasowuje nazwy albumów i utworów płyt CD (wymagane są do tej funkcji oficjalnie wydane płyty CD), bezstratnie nagrywa utwory i automatycznie generuje informacje o albumie i wykonawcy.

Inteligentna kontrola w postaci dedykowanej aplikacji

Dla DMP-A6 opracowano specjalnie aplikację sterującą dla systemów Androidm iOS i iPadOS. Oprócz podstawowej kontroli odtwarzania i ustawień systemowych obsługuje ona również asynchroniczne przeglądanie danych biblioteki muzycznej i menu, co jest wygodne do odtwarzania muzyki i jednoczesnego wyszukiwania danych. Dublowanie ekranu jest również obsługiwane po zainstalowaniu specjalnej aplikacji.

Eversolo DMP-A6

Różne filtry cyfrowe zaspokajają różne preferencje osobiste

Dostępne ustawienia dla przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC) w DMP-A6 zapewniają m.in. siedem rodzajów filtrów cyfrowych, z różnymi trybami odpowiadającymi różnym charakterystykom dźwięku, które można przełączać zgodnie z osobistymi preferencjami.

Eversolo DMP-A6 ze spersonalizowanymi miernikami VU

Szeroka gama spersonalizowanych dynamicznych mierników VU jest dostosowana do potrzeb audiofilów. Wspaniałe interaktywne wrażenia są oferowane wraz z wyświetlaniem muzyki w pełnym formacie w czasie rzeczywistym, w tym DSD.

Aluminiowa obudowa i wyjątkowy wygląd DMP-A6

Eversolo DMP-A6 został wykonany z aluminium klasy lotniczej i posiada obudowę obrabianą CNC, co gwarantuje dużą wytrzymałość. Szczotkowany panel przedni i matowa anodowana obudowa to świetne połączenie klasycznych i nowoczesnych elementów, które trafią w gusta ekspertów.

Eversolo DMP-A6

Eversolo DMP-A6 z certyfikatem Hi-Res Audio

Eversolo DMP-A6 posiada certyfikat Hi-Res Audio, który potwierdza że urządzenie zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Certyfikat wydany przez JAS.

Specyfikacja techniczna Eversolo DMP-A6

 • Model: EverSolo DMP-A6
 • Wyświetlacz: 6-calowy ekran dotykowy LCD
 • Pamięć wewnętrzna: 4GB DDR4 + 32 GB eMMC
 • DAC: 2x ESS ES9038Q2M
 • Kontroler USB: XMOS XU316
 • Wzmacniacz operacyjny (Op-amp Chip): OPA1642
 • Zasilacz: niski poziom szumu, wysokiej jakości zasilacze impulsowe
 • Kieszeń HDD: protokół M.2 NVME 34.0 2280, do 4 TB
 • Złącze Ethernet: RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
 • Wi-Fi: dwuzakresowa sieć Wi-Fi 2,4 GHz + 5 GHz (dual band),
 • Dekodowanie dźwięku przez DAC: Wspiera stereo do DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Serwisy streamingowe: Tidal, Spotify, Qobuz, Highresaudio, Amazon Music, Apple Music, Apple Music Classical, Deezer, SoundCloud, Napster, Presto Music, Audials Play, BBC Sounds, KKBOX
 • Radia internetowe: Internet Radio, TuneIn Radio, Audials Play, Radio Paradise, Calm Radio, RadioDroid, Open Radio
 • Technologie przesyłania strumieniowego: AirPlay, DLNA, WebDAV, UPnP, Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect, Qobuz Connect, Squeeze Connect itp.
 • Dostęp do Muzyki z Serwera w Chmurze: OneDrive, Dropbox, Emby, Jellyfin, Plex
 • Wejście Bluetooth audio: Moduł Bluetooth Qualcomm QCC5125 (BT5.0), obsługa protokołów audio, takich jak SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC
 • Wejście USB typu C: System kompatybilny z USB Audio: Windows(10, 11), Mac, Android, iOS, obsługa do stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Wejście Optyczne (Toslink) / Koncentryczne (Coaxial): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Wyjście Optyczne (Toslink) / Koncentryczne (Coaxial): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Wyjście HDMI Audio / DSD (HDMI OUT): Natywne wyjście wielokanałowe DSD64/PCM192KHz
 • Metody sterowania urządzeniem: Sterowanie aplikacją mobilną, sterowanie ekranem dotykowym

Specyfikacja wyjścia zbalansowanego XLR:

 • Poziom wyjściowy: 5.2 V
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20kHz (±0.15dB)
 • Rozpiętość tonalna (DNR): > 128dB
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): >128dB
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): <0.00009%(-120dB) @A-wt
 • Przesłuch: >-125dB

Specyfikacja wyjścia RCA:

 • Poziom wyjściowy: 2.6 V
 • pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20kHz (±0.2dB)
 • Rozpiętość tonalna (DNR): > 124dB
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): >124dB
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): <0.00011%(-119dB)@A-WT
 • Przesłuch: >-124dB

Specyfikacja ogólna

 • Zasilanie: AC 110~240V 50/60Hz
 • Moc znamionowa: 13W
 • Wymiary (Głęb x Szer. x Wys.): 187 mm x 270 mm x 90 mm
 • Załączone wyposażenie: 1x Kabel zasilający, 1x Śrubokręt, 1x Instrukcja obsługi

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl