Producenci

EverSolo DMP-A8

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 9 399,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 9399.00

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 939 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

EverSolo DMP-A8

flagowy odtwarzacz sieciowy, streamer, DAC i przedwzmacniacz

 

EverSolo DMP-A8 to topowy odtwarzacz sieciowy, który może pełnić także rolę tradycyjnego odtwarzacza audio, przetwornika cyfrowo-analogowego czy przedwzmacniacza. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które może być ważnym elementem wielu różnych systemów audio. Model DMP-A8 daje dostęp do usług streamingu jak Tidal, Qobuz, Deezer, Apple Music i Amazon Music, a dodatkowo wspiera technologie Tidal Connect i DLNA.

EverSolo DMP-A8

Autorski silnik audio EOS (EverSolo Original Sampling-rate), układ DAC AKM AK4499EX z regulatorem AK4191EQ, 16-rdzeniowy kontroler USB XMOS, dwa niezależne femtosekundowe zegary oraz system kontroli głośności na drabince R2R gwarantują rewelacyjną jakość dźwięku. Duży, 6-calowy ekran dotykowy oraz aplikacje towarzyszące na systemy Android, iOS i iPadOS umożliwiają z kolei wygodną obsługę DMP-A8.

EverSolo DMP-A8

EverSolo DMP-A8 z autorski silnikiem audio EOS

EverSolo DMP-A8 oparty jest na autorskim silniku audio EOS (Eversolo Original Sampling-rate Audio Engine), który umożliwia obsługę wszystkich oryginalnych częstotliwości próbkowania. Oznacza to, że podczas odtwarzania dźwięku całkowicie pomijane są ograniczenia systemu konwersji SRC platformy Android i możliwe jest bezpośrednie przesyłanie dźwięku (bit perfect) z aplikacji firm trzecich (jak tryb Direct w Apple Music).

DMP-A8 z obsługą formatów wysokiej jakości

EverSolo DMP-A8 wspiera praktycznie wszystkie dostępne formaty plików audio o ultra wysokiej częstotliwości próbkowania. Dotyczy to tak formatów o jakości CD (FLAC, WAVE, APE), jak i plików DSD do 512x (DSF, DFF ISO, DST).

Świetnie wykonana obudowa EverSolo DMP-A8

DMP-A8 wykonany jest z aluminium klasy lotniczej, a jego obudowa obrabiana jest w procesie precyzyjne wycinania maszynowego (CNC), co gwarantuje wysoką wytrzymałość. Szczotkowany przedni panel i matowy, anodowany korpu to stylowe połączenie klasyki i modernizmu, dzięki czemu streamer pięknie komponuje się w wielu systemach Hi-Fi.

EverSolo DMP-A8

EverSolo DMP-A8 z dużym ekranem dotykowym

EverSolo DMP-A8 wyposażony jest w duży, 6-calowy, dotykowy ekran LCD o wysokiej rozdzielczości. Model ma do system opracowany pod streaming oraz prosty, ale przemyślany interfejs, który gwarantuje intuicyjną obsługę ustawień systemowych, lokalnej biblioteki audio i aplikacji firm trzecich. Dzięki temu korzystanie z DMP-A8 daje wiele satysfakcji.

EverSolo DMP-A8

DMP-A8 z bogatym zestawem wejść i wyjść

EverSolo DMP-A8 może służyć jako transport cyfrowy dla wielu wysokiej klasy przetworników C/A, z którymi łączy się za pośrednictwem wyjść I2S (HDMI), USB, optycznego czy koaksjalnego. W roli DAC-a daje on dostęp do wielu wejść cyfrowych, w tym dwóch koaksjalnych, dwóch optycznych czy USB typu B do łączenia z komputerami i urządzeniami mobilnymi. Jako wysokiej klasy przedwzmacniacz, DMP-A8 ma wyjścia analogowe XLR (zbalansowane) i RCA (niezbalansowane). Z ich pomocą odtwarzacz sieciowe może być łączony również z aktywnymi głośnikami.

EverSolo DMP-A8

Model EverSolo ma do tego moduł Bluetooth 5.0 z obsługą wysokiej jakości kodeka aptX HD, dzięki czemu może odbierać bezprzewodowy sygnał audio z wielu źródeł. Wyjście triggera umożliwia sparowanie modelu z końcówkami mocy (wspólne włączanie i wyłączanie).

Łatwa rozbudowa pamięci masowej w DMP-A8

EverSolo DMP-A8 ma slot dla pamięci M.2 NVME SSD, który umieszczono na spodniej części urządzenia. Umożliwia to prostą, samodzielną instalację nośników SSD, bez konieczności otwierania obudowy. Model obsługuje pamięć SSD o pojemności do 4 TB, dzięki czemu można cieszyć się szybką i stabilną przestrzenią dyskową na lokalną kolekcję plików audio wysokiej jakości. Dodatkowo, DMP-A8 umożliwia podłączenie zewnętrznych nośników danych przez port USB OTG.

EverSolo DMP-A8

Podwójny system zasilania dla EverSolo DMP-A8

Firma EverSolo zastosowała konstrukcję z niezależnymi obwodami zasilania, aby wyeliminować zakłócenia i szumy pomiędzy sekcją cyfrową a analogową oraz zwiększyć czystość dźwięku z DMP-A8. Liniowy zasilacz bazuje na transformatorze toroidalnym zaprojektowanym tak, aby idealnie pasował do charakterystyki analogowych obwodów audio. Wysokiej jakości zasilacz impulsowy jest zoptymalizowany pod kątem obwodu systemowego. Rozwiązanie to redukuje falowanie i zakłócenia w przetwarzaniu dźwięku. Ponadto liniowy zasilacz w DMP-A8 ma inteligentny system przełączania napięcia wejściowego, co umożliwia automatyczne dostosowanie do odbieranego sygnału.

EverSolo DMP-A8

Interfejs USB XMOS XU316 w EverSolo DMP-A8

DMP-A8 ma wysokiej jakości kontroler USB XMOS XU316, który gwarantuje wyższą szybkość i przepustowość, co przekłada się na bezstratną transmisję sygnału, nawet w przypadku strumieni o wysokiej rozdzielczości. Umożliwia on obsługę plików PCM do 32-bit/768 kHz oraz DSD do 512x (Native) przez porty USB (do PCM 24-bit/192 kHz i DS64 DoP dla portów koaksjalnego i optycznego).

DMP-A8 z układami AK4499EX i AK4191EQ

Zespół EverSolo w DMP-A8 wykorzystał flagowy układ AK4499EX firmy AKM (Asahi Kasei Microdevices) z dopasowanym regulatorem AK4191EQ. To najnowsza kość wykorzystująca autorskie technologie Velvet Sound i Verita, co gwarantuje precyzyjną reprodukcję dźwięku. Przekłada się to naturalny, autentyczny  dźwięk, w którym można się łatwo zanurzyć.

EverSolo DMP-A8

DMP-A8 z dwoma zegarami femtosekundowymi

EverSolo DMP-A8 ma dwa niezależne femtosekundowe oscylatory firmy Accusilicon (45.1584 MHz i 49.152 MHz) o wysokiej precyzji oraz bardzo niskimi poziomie szumu fazowego dla obwodu dekodującego (do dekodowania częstotliwości 44,1 kHz i 48 kHz oraz ich mnożników). Efektywnie redukuje to jitter, co przekłada się na niezwykle precyzyjną konwersję cyfrowo-analogową i dekodowanie sygnału audio. Gwarantuje to niezwykle wysoki zakres dynamiczny, wysoką rozdzielczość oraz powalający poziom szczegółów.

EverSolo DMP-A8

W pełni zbalansowany obwód przedwzmacniacza

EverSolo DMP-A8 ma w pełni zbalansowany, wysokiej jakości obwód przedwzmacniacza z wejściami analogowymi XLR (balanced) i RCA (single ended), który ma analogowe wzmocnienie +10 dB. W parze z systemem regulacji głośności na drabince R2R, gwarantuje to niezwykle niski poziom szumu i zniekształceń na wyjściu.

EverSolo DMP-A8

Kontrola głośności R2R w EverSolo DMP-A8

Firma EverSolo w DMP-A8 wykorzystała w pełni zbalansowany system kontroli głośności na rezystorach i przekaźnikach, aby zagwarantować precyzyjną regulację poziomu dźwięku, przy jednoczesnym usuwaniu zniekształceń i szumu z sygnału analogowego. DMP-A8 ma także system ochronny, który automatycznie redukuje nadmierny poziom głośności do bezpiecznej wartości po włączeniu urządzenia lub zmianie interfejsu wejściowego. Zastosowanie kontroli głośności na drabince rezystorowej R2R umożliwia ciągłą pracę przetwornika C/A w optymalnych warunkach.

EverSolo DMP-A8 z wyjściem I2S HDMI

DMP-A8 wyposażony jest w wyjście I2S, dzięki czemu może być on połączony z przetwornikami C/A obsługującymi ten standard. Umożliwia to przesyłanie plików PCM do 32-bit/768 kHz i DSD do 512x. Firma EverSolo zadbała dodatkowo o możliwość regulacji pinu wyciszającego (MUTE) z poziomu ustawień, aby dopasować go do DAC-ów o różnej charakterystyce.

Rozwiązanie HDMI ARC w EverSolo DMP-A8

DMP-A8 wyposażony jest w wejście HDMI ARC (Audio Return Channel), dzięki czemu można go podłączyć do urządzeń wyświetlających, jak telewizory i projektory, które wspierają technologię ARC. Umożliwia to separację i przesyłanie sygnału audio z HDMI do streamera/konwertera C/A, co gwarantuje wyższą jakość dźwięku z telewizora.

EverSolo DMP-A8

Starannie dobrane komponenty dla DMP-A8

Obwód audio w DMP-A8 bazuje na wysokiej jakości komponentach i podzespołach, które zostały starannie wyselekcjonowane. Wśród nich można znaleźć: niemieckie kondensatory WIMA, kondensatory audio Nichicon, kondensatory układowe Murata, japońskie przekaźniki Omron czy wzmacniacze operacyjne amerykańskiej firmy Texas Instruments. Dzięki temu DMP-A8 gwarantuje bardziej realistyczne, czystsze i monitorowe brzmienie.

EverSolo DMP-A8

Powalające wyniki pomiarów EverSolo DMP-A8

EverSolo DMP-A8 nie tylko został profesjonalnie zestrojony, ale jego układ analogowy został świetnie zaimplementowany, aby uzyskać wierną reprodukcję dźwięku. Potwierdzają to wyniki pomiarów, w których model osiągnął współczynnik sygnału do szumu na poziomie 128 dB i zakres dynamiki wynoszący 128 dB. Model charakteryzuje się niezwykle niskim wskaźnikiem zniekształceń harmonicznych (THD+N to -120 dB), co wskazuje na niezwykle ciemne tło.

EverSolo DMP-A8 z zaawansowanym DSP

DMP-A8 wyposażony jest w wydajny układ DSP (Digital Signal Processor). Umożliwia on korzystanie z zaawansowanych funkcji, jak regulacja poziomu głośności dla DSP, korektor parametryczny (PEQ), filtry FIR, filtracja górnoprzepustowa i dolnoprzepustowa (HPF/LPF), tryb Laudness, zmiana poziomu opóźnień.

EverSolo DMP-A8

DMP-A8 z układem Bluetooth 5.0 QCC5125

EverSolo DMP-A8 moduł Bluetooth 5.0 Qualcomm QCC5125 , który wspiera kodeki LDAC, aptX HD, aptX LL, aptX, AAC i SBC. Urządzenie dzięki temu świetnie sprawdza się jako odbiornik sygnału Bluetooth z smartfonów, tabletów i laptopów, oferując świetną jakość dźwięku.

EverSolo DMP-A8

Łatwy dostęp do serwisów streamingowych

EverSolo DMP-A8 umożliwia wygodny dostęp do popularnych serwisów streamingowych, jak Tidal, Qobuz, Deezer, Amazon Music czy Apple Music. Daje to możliwość słuchania niezliczonych utwór w wysokiej jakości w ulubionej usłudze. Firma dodatkowo planuje rozszerzenie wsparcia dla serwisów streamingowych w miarę uzyskiwania kolejnych certyfikatów.

EverSolo DMP-A8

EverSolo DMP-A8 z Tidal Connect i DLNA

DMP-A8 to streamer, który obsługuje protokoły transmisji Tidal Connect i DLNA, a także wiele innych standardów. Umożliwia to wybór muzyki w aplikacji na urządzeniu mobilnej i jej przesył do DMP-A8 podłączonego do sieci lokalnej. To niezwykle wygodny sposób zarządzania ulubioną muzyką, w tym utworami w wysokiej jakości.

EverSolo DMP-A8

Biblioteka muzyczna do lokalnego odtwarzania

Muzyczna biblioteka Eversolo nie tylko umożliwia efektywne lokalne odtwarzanie plików, ale i ułatwia zarządzanie nimi. Pliki muzyczne można dodawać z lokalnego dysku twardego lub za pośrednictwem pamięci sieciowej, a metadane plików są automatycznie pobierane z chmury. Tworzy to prawdziwą bibliotekę z nazwami artystów, okładkami albumów, plikami CUE itd. Utwory mogą być do tego wyświetlane w kategoriach według gatunku, albumu, wykonawcy czy częstotliwości próbkowania. Użytkownicy mogą też tworzyć własne listy odtwarzania i przeszukiwać je po artystach, albumach czy inicjałach utworów.

EverSolo DMP-A8

DMP-A8 z wieloma protokołami sieciowymi

DMP-A8 nie tylko ma dwa porty USB 3.0 i slot na pamięć SSD dla rozszerzenia pamięci lokalnej, ale i obsługuje protokoły sieciowe NFS, SMB v1/v2/v3 i UPnP/DLNA. Umożliwia to przeglądanie i odtwarzanie muzyki zapisanej na serwerze NAS lub urządzeniu sieciowym podłączonym do sieci lokalnej. Możliwe jest bezproblemowe odtwarzanie nawet plików DSD512.

Efektywne zarządzanie plikami w DMP-A8

EverSolo DMP-A8 daje dostęp do zaawansowanego systemu zarządzaniu plikami, który umożliwia ich kopiowanie, wklejanie, wycinanie i usuwanie z lokalnego dysku lub pamięci sieciowej. Port USB-C można skonfigurować w trybie OTG, dzięki czemu streamer można podpiąć do komputera w celu kopiowanie i organizowania plików. Funkcja udostępniania SMB umożliwia przesyłanie plików z podłączonego urządzenia mobilnego lub wewnętrznej pamięci SSD do innych urządzeń odtwarzających, jak komputer lub urządzenie mobilne w sieci LAN. W ten sposób DMP-A8 może służyć jako uniwersalne sieciowe urządzenie magazynujące, dające dostęp do plików audio w dowolnym momencie.

EverSolo DMP-A8

Odtwarzaj i zgrywaj płyty CD z DMP-A8

EverSolo DMP-A8 umożliwia odtwarzanie płyt CD po podłączeniu zewnętrznego odtwarzacza przez USB. Aplikacja do zgrywania płyt CD wykorzystuje system sprawdzania poprawności danych i funkcję korekcji błędów w celu zapisywania bezstratnych danych audio. Algorytm w inteligentny sposób kojarzy nazwy albumów i utworów (wymaga oryginalnych płyt CD), dzięki czemu automatycznie generuje informacje o albumie i wykonawcy.

Inteligentna aplikacja sterująca dla DMP-A8

EverSolo do DMP-A8 dodaje pilot na podczerwień i Bluetooth, który można wykorzystać do zdalnej obsługi urządzenia. Firma przygotowała dodatkowo mobilną aplikację towarzyszącą dla systemów Android, iOS i iPadOS do sterowania funkcjami odtwarzacza sieciowego. Oprócz podstawowej kontroli odtwarzania i zarządzania ustawieniami systemu, aplikacja umożliwia wgląd w dane z biblioteki muzycznej i aplikacji. Program umożliwia także kontrolę wbudowanych usług do strumieniowania muzyki.

EverSolo DMP-A8

EverSolo DMP-A8 z 6 filtrami cyfrowymi

Ustawienia przetwornika cyfrowo-analogowego w DMP-A8 dają dostęp do 6 filtrów cyfrowych. Każdy tryb to inna charakterystyka dźwięku, co umożliwia dopasowanie brzmienia do własnych preferencji.

Personalizowany VU Meter i widma audio

W EverSolo DMP-A8 dostępne są liczne opcje wyświetlania podczas odtwarzania plików. Dotyczy to m.in. mierników VU i prezentacji spektrum audio, które gwarantują świetne wrażenia wizualne.

Specyfikacja techniczna EverSolo DMP-A8:

 • wymiary: 288 x 248 x 90 mm
 • sterowanie: ekran dotykowy, pilot, aplikacja mobilna
 • ekran: 6-calowy, dotykowy, LCD
 • pamięć RAM: 4 GB DDR4
 • pamięć wbudowana: 64 GB
 • slot SDD: M.2 NVME 4.0 2280, do 4 TB
 • port USB: 2 x USB 3.0
 • złącze Ethernet: RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
 • Bluetooth: 5.0, Qualcomm QCC5125
 • kodeki Bluetooth: LDAC, aptX HD, aptX LL, aptX, AAC, SBC
 • moduł Wi-Fi: dwuzakresowy, 2,4 GHz/5 GHz
 • serwisy streamingowe: Tidal, Spotify, Qobuz, Highresaudio, Amazon Music, Apple Music, Apple Music Classical, Deezer, SoundCloud, Napster, Presto Music, Audials Play, BBC Sounds, KKBOX
 • radia internetowe: Internet Radio, TuneIn Radio, Audials Play, Radio Paradise, Calm Radio, RadioDroid, Open Radio
 • technologie przesyłania strumieniowego: AirPlay, DLNA, WebDAV, UPnP, Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect, Qobuz Connect, Squeeze Connect itp.
 • dostęp do Muzyki z Serwera w Chmurze: OneDrive, Dropbox, Emby, Jellyfin, Plex
 • układ DAC: AKM AK4499EX + AK4191EQ
 • kontroler USB: XMOS XU316
 • obsługa PCM (DAC): do 32-bit/768 kHz
 • obsługa DSD (DAC): do DSD512, Native
 • wzmacniacz: TI OPA1612
 • wejścia USB typu B: PCM do 32-bit/768 kHz, DSD512
 • wejście optyczne (Toslink): PCM do 24/-bit/192 kHz, DSD64 (DoP)
 • wejście koaksjalne: PCM do 24-bit/192 kHz, DSD64 (DoP)
 • HDMI ARC: PCM do 24-bit/192 kHz
 • wejścia analogowe (preamp): XLR (zbalansowane), RCA (niezbalansowane)
 • wyjście USB Audio: do 32-bit/768 kHz, DSD512
 • wyjście I2S: do 32-bit/768 kHz, DSD512
 • wyjście optyczne (Toslink): PCM do 24/-bit/192 kHz, DSD64 (DoP)
 • wyjście koaksjalne: PCM do 24-bit/192 kHz, DSD64 (DoP)
 • wyjścia analogowe: XLR (zbalansowane), RCA (niezbalansowane)
 • zasilacz: podwójny zasilacz o niskim poziomie szumu, liniowy i cyfrowy
 • zasilanie: AC 110-240 B 50/60 Hz
 • moc znamionowa: 16 W
 • zestaw: przewód zasilający, pilot do zdalnego sterowania, wkrętak, instrukcja obsługi

Charakterystyka wyjścia zbalansowanego XLR:

 • poziom wyjściowy: 4,2 V
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (± 0,25 dB)
 • zakres dynamiki: 128 dB
 • SNR: 128 dB
 • THD+N: 0,00009% (-120 dB)
 • przesłuch: -121 dB

Charakterystyka wyjścia niezbalansowanego RCA:

 • poziom wyjściowy: 2,1 V
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (± 0,25 dB)
 • zakres dynamiki: 125 dB
 • SNR: 124 dB
 • THD+N: 0,0001% (-120 dB)
 • przesłuch: -121 dB

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl