Producenci

FiiO M11 Plus ESS DAP 2 x ES9068AS i THX AAA-78

Dostępność: chwilowy brak towaru
Cena: 2 890,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2890.00

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 289 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

FiiO M11 Plus ESS

przenośny odtwarzacz audio na 2 x ES9068AS i 2 x THX AAA-78

 

FiiO M11 Plus ESS to przenośny odtwarzacz audio, który jest topowym modelem z popularnej linii M11. Model bazuje na dwóch układach ES9068AS, czyli nowych, wydajnych kościach DAC firmy ESS Technology, i dwóch uznanych wzmacniaczach THX-AAA-78, co - w parze z nową technologią DAPS (Digital Audio Purification System) - gwarantuje świetną jakość dźwięku oraz niezwykle czyste brzmienie.

FiiO M11 Plus ESS

DAP firmy FiiO działa na systemie Android 10 oraz jest wyposażony w szybki układ Snapdragon 660, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, slot kart microSD czy 5,5-calowy ekran dotykowy o formacie 18:9. M11 Plus ESS wyróżnia się ponadto nowym, unikatowym systemem kontroli głośności z panelem dotykowym oraz odświeżonym wzornictwem z heksagonalnymi przyciskami funkcyjnymi i charakterystycznym tylnym panelem.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS na podwójnym ES9068AS

FiiO M11 Plus ESS oparty jest na dwóch układach ES9068AS. To nowe kości DAC firmy ESS Technology, które mają świetną wydajność. Umożliwia to bezproblemową obsługę plików PCM do 32-bit/768 kHz oraz DSD do 512x (natywnie). Rozwiązanie wspiera technologię MQA (8x), także w trybie DAC-a po USB. Precyzyjna implementacja ES9068AS gwarantuje bardzo niski poziom zniekształceń harmonicznych i szumu, co przekłada się na wysoką czystość dźwięku.

FiiO M11 Plus ESS

Wzmacniacze THX AAA 78 w FiiO M11 Plus

Firma FiiO w M11 Plus ESS wykorzystał dwa wzmacniacze THX AAA-78, które są częścią uznanej serii THX AAA Frontier. Wyposażony są one w technologię korekcji błędów sprzężenia zwrotnego, a do tego zostały tak zaprojektowane, aby być jak najbardziej transparentnymi i neutralnymi. Gwarantuje to niezwykle wysoki poziom szczegółów i precyzyjne pozycjonowanie, jakby słuchacz znajdował się w studio nagraniowym.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS ze specjalnym ekranem

Firma FiiO w M11 Plus ESS wykorzystała zupełnie nowe ułożenie elementów wewnętrznych oraz odwód o modułowej strukturze, którego każda część ma swój własny ekran. Gwarantuje to całkowitą separację sekcji cyfrowej i analogowej oraz zmniejsza negatywny wpływ interferencji z zewnątrz, co przekłada się na ciemniejsze tło na nagraniach i czystszy dźwięk.

FiiO M11 Plus ESS

Rozbudowany system zasilania w M11 Plus ESS

Sekcje filtracji dolnoprzepustowej, amplifikacji sygnału i moduł wzmacniacza w FiiO M11 Plus ESS mają swoje niezależne zasilanie. Umożliwia to osiągnięcie lepszego i mocniejszego zasilania, co poprawia dynamikę dźwięku. Firma FiiO we wspomnianych wcześniej ekranach dla poszczególnych komponentów zastosowała do tego żel krzemionkowy i grafen oraz radiator z niklu i srebra, aby zagwarantować lepsze wchłanianie i oddawanie ciepła.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS z nowym rozwiązaniem DAPS

Zespół FiiO dla modelu M11 Plus ESS opracował nową wersję technologii DAPS (Digital Audio Purification System). Dane audio w DAP-ie przechodzą przez autorskie rozwiązanie FPGA czwartej generacji z technologią PPL (phase-locked Loop; pętla synchronizacji fazowej), która współpracuje z dwoma niezależnymi oscylatorami femtosekundowymi japońskiej firmy NDK. Przekłada się to na niezwykle precyzyjne i ujednolicone źródło zegara o niskim jitterze, a więc - czystszy i bardziej naturalny dźwięk.

FiiO M11 Plus ESS

M11 Plus ESS z trzema wyjściami słuchawkowymi

FiiO M11 Plus ESS wyposażony jest w tradycyjne wyjście słuchawkowe 3,5 mm (single ended) oraz dwa wyjścia zbalansowane 2,5 mm i 4,4 mm. Umożliwia to wpięcie zdecydowanej większości słuchawek bez konieczności używania adapterów. Wyjścia 3,5 mm i 4,4 mm mogą służyć jako wyjścia liniowe, a pierwsze z nich można wykorzystać do tego jako cyfrowe wyjście koaksjalne.

FiiO M11 Plus ESS

Duża moc i trzy poziomy wzmocnienia w M11 Plus

Świetnie przygotowany moduł wzmacniacza na THX AAA-78 w M11 Plus ESS gwarantuje wysoką moc wyjściową na poziomie 588 mW (dla obciążenia 32 Ω). Firma FiiO dodała trzy poziomy wzmocnienia oraz 120-stopniową skalę głośności (dla każdego z nich), co umożliwia niezwykle precyzyjne dopasowanie głośności do używanych słuchawek, tak wymagających modeli nausznych, jak i skutecznych dokanałowych.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS z nową funkcją All to DSD

Zespół FiiO w M11 Plus ESS wprowadził autorską funkcję All to DSD trzeciej generacji, która umożliwia konwersję plików PCM do DSD. Nowsza wersja rozwiązania charakteryzuje się o 30% mniejszym zużyciem energii, a dodatkowo wprowadza wyraźnie mniej niechcianych harmonicznych, co gwarantuje miększe i czystsze brzmienie.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS na układzie Snapdragon 660

FiiO M11 Plus ESS bazuje na ośmiordzeniowym układzie SoC (system-on-a-chip) Snapdragon 660, a więc sprawdzonym rozwiązaniu amerykańskiej firmy Qualcomm. Gwarantuje on świetną wydajność, a 4 GB pamięci RAM umożliwiają jednoczesną obsługę wielu aplikacji. DAP ma do tego 64 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD o pojemności do 2 TB.

FiiO M11 Plus ESS

Bluetooth 5.0 z LDAC i aptX HD w M11 Plus ESS

M11 Plus ESS ma wysokiej klasy moduł Bluetooth, który wspiera wszystkie popularne kodeki audio, w tym LDAC, LHDC, aptX HD, patX, AAC i SBC. DAP może działać do tego nie tylko jako nadajnik sygnału Bluetooth, ale i jego odbiornik (obsługiwane kodeki LDAC, AAC i SBC). Firma FiiO zadbała do tego o dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz) oraz wsparcie dla technologii AirPlay i DLNA.

FiiO M11 Plus ESS

Unikatowe wzornictwo FiiO dla M11 Plus ESS

M11 Plus ESS swoim wzornictwem nawiązuje do popularnych modeli M11 i M11 Prom, ale jego konstrukcja została unowocześniona. Szósta wersja designu bazuje na heksagonalnych elementach, które przywodzą na myśl plastry miodu, co dotyczy nie tylko kształtu DAP-a, ale i jego przycisków funkcyjnych czy panelu dotykowego. M11 Plus ESS dzięki temu prezentuje się elegancko, a jednocześnie odważnie i agresywnie.

FiiO M11 Plus ESS

Charakterystyczny tylny panel w M11 Plus ESS

Idealnym uzupełnieniem dla agresywnej sylwetki odtwarzacza jest tylny panel pokryty szkłem, który przypomina wyglądem diament o nieregularnym kształcie. Tył FiiO M11 Plus ESS dzięki temu w charakterystyczny sposób odbija światło, gdy patrzy się na niego pod różnymi kątami, gwarantując zachwycające wrażenia.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS z innowacyjną kontrolą głośności

Firma FiiO w M11 Plus ESS wykorzystała nowy panel do kontroli głośności, który pokryty jest włóknem węglowym. Umożliwia to intuicyjne zarządzanie poziomem głośności za pomocą przycisku i przesuwania palcem po panelu dotykowego. Użytkownicy DAP-a do zmiany głośności mogą wykorzystać także ekran dotykowy, aplikację towarzyszącą FiiO Link czy pilot Bluetooth do zdalnej obsługi.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS z 5,5-calowym ekranem 18:9

M11 Plus ESS na nowy, ulepszony 5,5-calowy ekran o rozdzielczości HD i modnym formacie 18:9. Prezentuje on wysokiej jakości obraz z naturalnie reprodukowanymi kolorami, a do tego precyzyjnie reaguje na dotyk, więc obsługa urządzenia jest przyjemna.

FiiO M11 Plus ESS

Pięć trybów pracy modelu FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS ma pięć trybów pracy, które dopasowano do różnych scenariuszy wykorzystania:

 • Android - umożliwia korzystanie z aplikacji firm trzecich;
 • Pure Music - funkcja zoptymalizowana pod odtwarzanie muzyki z lokalnej kolekcji;
 • USB DAC - tryb DAC-a po USB w parze ze smartfonami i komputerami;
 • Bluetooth - działanie jako odbiornik sygnału Bluetooth ze smartfonów i laptopów;
 • AirPlay - bezprzewodowy tryb dla iPhone’ów i iPadów, aby wyeliminować ograniczenia kodeka AAC.

FiiO M11 Plus ESS

Innowacyjny przycisk skrótów w M11 Plus ESS

Firma FiiO wyposażyła M11 Plus ESS w specjalny przycisk skrótów, który użytkownicy mogą personalizować. Umożliwia on szybkie wykonywanie wybranej akcji, jak np. wybór losowego utworu, usunięcie odtwarzanego utwory, zmiana cyfrowego filtru, zmiana ustawień korektora czy włączenie trybu DAC-a po USB lub odbiornika Bluetooth.

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS to rozwiązanie Roon Ready

M11 Plus ESS został przetestowany pod kątem zgodności z popularnym oprogramowaniem Roon. Dzięki temu może on współpracować z urządzeniami Roon Core, gwarantując wygodne odtwarzanie plików z pamięci lokalnej i usług streamingu.

FiiO M11 Plus ESS

10-pasmowy korektor parametryczny w M11 Plus ESS

Zespół FiiO dla M11 Plus ESS opracował specjalny PEQ (Parametric Equalizer; parametryczny korektor), dzięki któremu użytkownicy mogą dopasowywać brzmienie w 10 pasmach. W aplikacji FiiO Music można nie tylko zmienić pasmo, ale także dobrać wzmocnienie czy wartość Q. Umożliwia to niezwykle dokładną korekcję dźwięku (DAP z włączonym systemem PEQ obsługuje dźwięk do 24-bit/192 kHz).

FiiO M11 Plus ESS

FiiO M11 Plus ESS z baterią o pojemności 6000 mAh

M11 Plus ESS wyposażony jest w baterię o pojemności aż 6000 mAh, co gwarantuje ciągłe odtwarzanie plików audio nawet przez 14 godz. DAP wspiera do tego standardy szybkiego ładowania Quick Charge 3.0/4.0 i Power Delivery 2.0 i 3.0, dzięki czemu baterię można naładować do pełna w 3 godz.

FiiO M11 Plus ESS

Specyfikacja techniczna FiiO M11 Plus ESS

 • wymiary: 136,6 x 75,7 x 17,6 mm
 • ciężar: ok. 295 g
 • ekran: 5,5 cala, 1440 x 720 pikseli
 • system: Android 10
 • układ SoC: Qualcomm Snapdragon 660
 • pamięć RAM: 4 GB
 • pamięć wbudowana: 64 GB
 • slot microSD: do 2 TB
 • Wi-Fi: dwuzakresowe, 2,4 GHz/5 GHz
 • Bluetooth: 5.0
 • kodeki audio (nadajnik): LDAC, LHDC, aptX HD, aptX, AAC, SBC
 • kodeki audio (odbiornik): LDAC, AAC, SBC
 • układ DAC: 2 x ESS ES9068AS
 • wzmacniacz: 2 x THX AAA-78
 • wzmocnienie: High/Medium/Low
 • kontroler USB: XMOS XUF208
 • USB: 3.0, typu C
 • wejścia słuchawkowe: 2,5 mm, 3,5 mm, 4,4 mm
 • moc wyjściowa (3,5 mm): 206 mW @ 32 Ω
 • moc wyjściowa (2,5/4,4 mm): 588 mW @ 32 Ω
 • obsługa PCM: do 32-bit/768 kHz
 • obsługa DSD (DAP): do DSD512 (natywna)
 • obsługa MQA: 8x
 • SNR: 120 dB
 • THD+N: 0,0006%
 • poziom szumu (3,5 mm): 2 uV
 • poziom szumu (2,5/4,4 mm): 3 uV
 • pasmo przenoszenia: 5 Hz - 90 kHz
 • bateria: 6000 mAh
 • czas odtwarzania (3,5 mm): ok. 11,5 godz
 • czas odtwarzania (2,5/4,4 mm): ok. 10 godz.
 • szybkie ładowanie: Quick Charge 3.0/4.0, PD2.0/3.0
 • czas ładowania: ok. 3 godz. (QC4.0)

Charakterystyka wyjść audio:

FiiO M11 Plus ESS

Zawartość zestawu:

 • FiiO M11 Plus ESS
 • skórzane etui ochronne
 • kabel z USB-C na USB-A
 • szkło ochronne na ekran
 • krótka instrukcja obsługi
 • karta gwarancyjna

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl