Producenci

aune S9c Pro Bluetooth Edition (srebrny)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 699,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3699.00

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 369 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

aune S9c Pro Bluetooth Edition (srebrny)

flagowy DAC/AMP na 2 x ES9068A z technologią PLL

 

aune S9c Pro to flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją wzmacniacza słuchawkowego, którego opracowanie zajęło firmie ponad dwa lata. Model można określić mianem udoskonalonej i jeszcze bardziej zaawansowanej wersji niezwykle popularnych DAC/AMP-ów z linii S6. Nowość wyróżnia się pełną synchronizacją zegarów za sprawą rdzenia PLL drugiej generacji o ultra niskim poziomie jittera.

aune S9c Pro

S9c Pro oparty jest na dwóch układach ES9068A, czyli nowych jednostkach firmy ESS Technology. DAC/AMP wyposażony jest do tego m.in. w: wejście zegara 10M, w pełni dyskretny obwód wzmacniacza o wysokiej mocy wyjściowej, specjalne filtry oparte na autorskich algorytmach oraz liniowy transformator pierścieniowy 50 W.

aune S9c Pro

aune S9c Pro z rdzeniem PLL drugiej generacji

Firma aune audio w modelu S9c Pro wykorzystała rdzeń PLL (Phase-Locked Loop) drugiej generacji, którego stworzenie zajęło cztery lata. Rozwiązanie to bazuje na skomplikowanych i precyzyjnych algorytmach, co umożliwia dopasowanie różnych rozdzielczości do pasma przenoszenia. Źródło zegara o ultra niskim poziomie jittera jest dostarczane jednocześnie tak do układu DAC, jak i kontrolera USB XMOX, co przekłada się na naturalny i żywy dźwięk.

aune S9c Pro

16-rdzeniowy kontroler USB w aune S9c Pro

aune S9c Pro wyposażony jest w wysokiej klasy 16-rdzeniowy kontroler USB firmy XMOS. Dział R&D aune audio zrezygnował jednak z tradycyjnego generowania sygnału zegara za pomocą dwóch oscylatorów. W S9c Pro wykorzystano zamiast tego nowy rdzeń PLL, dzięki czemu kontroler USB XMOS i układ DAC współdzielą to samo źródło zegara. Gwarantuje to wyższą rozdzielczość dźwięku.

aune S9c Pro

DAC/AMP S9c Pro wspiera dźwięk PCM do 32-bit/768 kHz, a do tego obsługuje pliki DSD do 512x. Model obsługuje do tego standard MQA przy 16-krotnym renderowaniu.

Rozbudowana synchronizacja zegara w S9c Pro

Autorska technologia synchronizacji zegara w aune S9c Pro dotyczy także wejść cyfrowych. Dzięki temu dane ze złącza koaksjalnego, optycznego i AES konwertowane są na sygnał IIS, a następnie przekształcane z wykorzystaniem rdzenia PLL o ultra niskim poziomie jittera. Dzięki temu aune S9c Pro świetnie współpracuje z cyfrowymi transportami i odtwarzaczami audio, gwarantując najwyższej jakości dźwięk.

aune S9c Pro

S9c Pro ze świetną implementacją Bluetooth

aune S9c Pro Bluetooth Edition wyposażony jest w wysokiej jakości moduł Bluetooth, który obsługuje wszystkie popularne kodeki audio (LDAC, aptX HD, aptx, AAC i SBC). Został on dodatkowo zaimplementowany w unikatowy sposób - dane z modułu Bluetooth są konwertowane na sygnał IIS, a następnie przekształcane z wykorzystaniem rdzenia PLL o ultra niskim poziomie jittera. Synchronizacja zegara umożliwia osiągnięcie wyższej jakości dźwięku także dla łączności bezprzewodowej.

aune S9c Pro

Podwójny układ ES9068A w aune S9c Pro

aune S9c Pro bazuje na dwóch kościach ES9068A, czyli nowym, topowym rozwiązaniu firmy ESS Technology. Układ ten wspiera technologia PLL, która synchronizuje zegar. Firma zoptymalizowała dodatkowo system zasilania, aby wydobyć potencjał nowego układu DAC.

aune S9c Pro

aune S9c Pro z dyskretnym wzmacniaczem

aune S9c Pro ma w pełni dyskretny obwód wzmacniacza, który charakteryzuje się niezwykle szybką odpowiedzią przejściową. Firma wykorzystała do tego bliźniacze JFET (Junction Field Effect Transistor) dla sekcji wejściowej obwodu wzmacniacza. Tranzystory te mają wysoką impedancję oraz gwarantują gładki i naturalny dźwięk.

aune S9c Pro

Firma wykorzystała do tego liniowe zasilanie +/-15 V, dzięki czemu DAC/AMP ma moc wyjściową na poziomie ponad 5 W. S9c Pro bez problemu radzi sobie z napędzeniem i wydobyciem potencjału wymagających słuchawek nausznych.

Trzy wyjścia słuchawkowe w aune S9c Pro

DAC/AMP aune S9c Pro wyposażony jest w tradycyjne wyjście słuchawkowe 6,35 mm (single ended) oraz wyjścia zbalansowane 4,4 mm i XLR (4-pinowy). Użytkownicy mogą wpiąć więc do niego większość słuchawek nausznych bez konieczności sięgania po adaptery. Wyjścia zbalansowane charakteryzują się do tego dużą mocą - a 5780 mW dla obciążenia 32 Ω i 672 mW dla 300 Ω.

aune S9c Pro

S9c Pro z autorskimi filtrami aune audio

Firma aune audio w S9c Pro zrezygnowała z tradycyjnych filtrów cyfrowych i przygotowała własne filtry, które gwarantują wyższą jakość dźwięku. W modelu dostępne są dwa tryby:

 • Mode 1 - standardowa, naturalna prezentacja z nutą muzykalności;
 • Mode 2 - bardziej klarowny, techniczny oraz rozdzielczy dźwięk.

aune S9c Pro

aune S9c Pro z wejściem zegara 10MHz

aune S9c Pro ma wejście 10MHz, co umożliwia połączenie go z zewnętrznym zegarem. Idealną parą dla DAC/AMP-a z rdzeniem PLL są modele aune audio, jak S1c, SC1 czy XC1.

aune S9c Pro

Transmisja sygnału IIS w aune S9c Pro

Model S9c Pro wykorzystuje specjalny system zbalansowanej transmisji sygnału IIS. Dane są odbierane z kontrolera USB, modułu Bluetooth oraz wejść koaksjalnego, optycznego i AES (po konwersji na IIS), a następnie przekształcane z wykorzystaniem rdzenia PLL oraz odbierane i izolowane przez układ odbiornika. Umożliwiło to firmie aune audio opracowanie transmisji cyfrowego sygnału, która pozbawiona jest interferencji, co gwarantuje czysty i precyzyjny dźwięk.

aune S9c Pro

aune S9c Pro z topowym systemem zasilania

Firma aune audio na potrzeby S9c Pro wykorzystała toroidalny transformator liniowy 50 W o niskim poziomie tętnienia, z którym współpracuje układ kondensatorów 23900 uF. Liniowy system zasilania gwarantuje nie tylko dużą moc, ale również pełniejszy i bardziej naturalny dźwięk.

aune S9c Pro

S9c Pro z wysokiej jakości komponentami

Model S9c Pro złożony jest z aż 1080 komponentów. Firma aune audio wybrała nie tylko topowej klasy płytkę drukowaną (PCB), ale świetne podzespoły, w tym m.in. kondensatory HiFi C0G i FK czy kondensatory foliowe SMT.

aune S9c Pro

Rewelacyjne pomiary modelu aune S9c Pro

Świetne przygotowanie obwodu audio w aune S9c Pro ma przełożenie na pomiary. DAC/AMP ma niezwykle niski poziom szumu - odpowiednio 2,04 uV dla wyjścia liniowego i 7,71 uV dla wyjścia słuchawkowego. Poziom zniekształceń to z kolei tylko 0,00022% dla wyjścia liniowego oraz 0,00058% dla słuchawkowego.

aune S9c Pro

Stylowa i elegancka obudowa aune S9c Pro

aune S9c Pro ma charakterystyczną obudowę z łukowatym górnym panelem, która jest dostępna w kolorze czarnym lub srebrnym. To prosta, ale niezwykle elegancka konstrukcja, która idealnie pasuje do różnych biurek i stolików.

aune S9c Pro

Prosta oraz wygodna obsługa aune S9c Pro

aune S9c Pro wyposażony jest w czytelny wyświetlacz OLED, na którym wyświetlane są podstawowe informacje, oraz wielofunkcyjne pokrętło, które umożliwia nie tylko wygodna zmianę poziomu głośności, ale i szybkie przechodzenie między funkcjami. DAC/AMP-em można sterować również za pomocą specjalnego pilota, który ma elegancką, aluminiową obudowę.

aune S9c Pro

Schemat obudowy:

aune S9c Pro

Specyfikacja techniczna aune S9c Pro Bluetooth Edition

 • wymiary: 288 x 211 x 63 mm
 • ciężar: 3,1 kg
 • układ DAC: 2 x ESS ES9068A
 • wejścia: USB, AES, koaksjalne, optyczne
 • wyjścia słuchawkowe: 6,35 mm, 4,4 mm, 4-pin XLR
 • wyjścia liniowe: XLR, RCA
 • moduł Bluetooth: tak
 • kodeki Bluetooth: LDAC, aptX HD, aptX, AAC, SBC

Charakterystyka wejść

 • obsługa PCM (USB): do 32-bit/768 kHz
 • obsługa PCM (koaksjalne): do 24-bit/192 kHz
 • obsługa PCM (optyczne): do 24-bit/192 kHz
 • obsługa PCM (AES): do 24-bit/192 kHz
 • obsługa DSD (USB): do DSD512

Charakterystyka wyjścia liniowego RCA

 • poziom wyjściowy: 2,2 Vrms
 • poziom szumu: 2,04 uV
 • zakres dynamiczny: 122 dB
 • THD+N: 0,00029%

Charakterystyka wyjścia liniowego XLR

 • poziom wyjściowy: 4,99 Vrms
 • poziom szumu: 4,07 uV
 • zakres dynamiczny: 122 dB
 • THD+N: 0,00022%

 

Charakterystyka wyjścia słuchawkowego 6,35 mm

 • poziom szumu: 7,71 uV
 • THD+N: 0,00058% (1,78 Vrms/1 kHz 0 dB)
 • impedancja: 1 Ω
 • moc wyjściowa (32 Ω): 1445 mW
 • moc wyjściowa (100 Ω): 490 mW
 • moc wyjściowa (300 Ω): 168 mW
 • moc wyjściowa (600 Ω): 84 mW

Charakterystyka wyjść słuchawkowych 4,4 mm i XLR

 • poziom szumu: 7,71 uV
 • THD+N: 0,00058% (1,78 Vrms/1 kHz 0 dB)
 • impedancja: 1 Ω
 • moc wyjściowa (32 Ω): 5780 mW
 • moc wyjściowa (100 Ω): 1960 mW
 • moc wyjściowa (300 Ω): 672 mW
 • moc wyjściowa (600 Ω): 336 mW

O firmie aune audio

aune audio (Wuhan Ao Lai Er Technology Co., Ltd.) to założona w 2004 roku firma, która specjalizuje się w produkcji stacjonarnych i przenośnych wzmacniaczy słuchawkowych, przetworników cyfrowo-analogowych czy odtwarzaczy audio. W jej ofercie można do tego znaleźć autorski słuchawki dokanałowe. Produkty marki na przestrzeni lat były wyróżniane wieloma nagrodami, a sama firma wybierana jest niemal co roku do dziesiątki najlepszych brandów audio w Chinach.

Za aune audio stoi sześciu współzałożycieli, którzy nie tylko są prawdziwymi audiofilami, ale i ekspertami w wielu dziedzinach, jak wzornictwo przemysłowe, inżynieria elektroakustyczna, programowanie czy opracowywanie i strojenie głośników. Celem firmy jest wprowadzanie przemyślanych produktów o świetnej jakości brzmienia i atrakcyjnym wzornictwie, a jej logo inspirowane jest konceptem “yin i yang”.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl