Producenci

Burson Super Charger 5A

Dostępność: chwilowy brak towaru
Cena: 2 299,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2299.00

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 229 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Burson Super Charger 5A

wysokiej jakości ładowarka sieciowa 24 V/5 A

 

Burson Super Charger 5A to wysokiej jakości ładowarka sieciowa 24 V/5 A (dla Soloist 3X GT), przy opracowaniu której wykorzystano ponad dwie dekady doświadczenia australijskiej firmy w tworzeniu systemów zasilania dla urządzeń audio, a następnie wyprodukowano na bazie najlepszych dostępnych komponentów. Rozwiązanie to gwarantuje wyraźną poprawę dźwięku w całym spektrum.

Burson Super Charger 3A

Burson Super Charger to wyższa szczegółowość

Większość ładowarek sieciowych charakteryzuje częstotliwość pracy, która jest jedynie tuż powyżej ludzkiego progu słyszenia. Inżynierowie firmy Burson Audio w Super Charger 5A przesunęli ją o wiele wyżej, co wyraźnie zmniejsza poziom zakłóceń prądu stałego. Efektem jest znaczna poprawa współczynnika sygnału do szumu w urządzeniu.

Burson Super Charger 3A

Niższy poziom szumu z prądu stałego gwarantuje czystsze tło i wyższy poziom mikro detali. Urządzenia z Super Chargerem 3A prezentują jeszcze lepszą fakturę dźwięku oraz więcej informacji akustycznych zawartych w tle, które są dopełnieniem dla instrumentów i wokali.

Jeszcze lepsza dynamika z Burson Super Charger

Burson Super Charger podwaja częstotliwość ładowania do zasilania kondensatorów wewnątrz wzmacniacza audio. Umożliwia to osiągniecie lepszej dynamiki i namacalności dźwięku oraz szerszej i głębszej sceny dźwiękowej.

Burson Super Charger 3A

Burson Super Charger idealny dla modeli z MCPS

Super Charger 5A to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w parze z produktami firmy Burson Audio z systemem zasilania MCPS (Max Current Power Supply), rozszerzając jego możliwości. Ładowarka została przygotowana dla modelu Soloist 3X GT (Grand Tourer).

Burson Super Charger współpracuje także z urządzeniami innych firm, które mają zasilanie 24 V/5 A (lub mniej niż 5A) oraz gniazda 2,5 mm DC (barrel plug) z pozytywnym centralnym biegunem.

Burson Super Charger z kompletem wtyków

Burson Super Charger 3A

Burson Super Charger wyróżnia się świetnie wykonaną obudową z wyprofilowanym wyprowadzeniem przewodu oraz diodą sygnalizującą. Model do tego dostępny jest z wtykami do amerykańskich, australijskich, brytyjskich i europejskich gniazdek zasilania.

Specyfikacja techniczna Burson Super Charger 5A

  • wymiary: 85 x 75 x 28 mm
  • ciężar: 240 g
  • długość przewodu: 1,8 m
  • wtyki wejściowe: US, AUS, EU, UK
  • wtyk wyjściowy: 2,5 mm Barrel Plug (centralny +)
  • zakres wejściowy: 100-240 V AC
  • poziom wyjściowy: 24 V AV @ 5 A
  • poziom szumu: poniżej 1 uV

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl