Wtyk Ranko REP-1030 dobrze wykonany, trwały i ładny w czerni, tu nie ma fuszerki.Łatwo lutowany, montaż do różnych grubości przewodu. Taki wtyk nie powinien nikomu sprawić zawodu, polecam!.
Ranko REP-1030 wtyk 3,5 mm stereo
Wystaw opinię o produkcie
Kod kreskowy:
Opis
Ranko REP-1030
wtyk 3,5 mm stereo ze stopu miedzi pokrytej srebrem i rodem
Ranko Acoustics to firma, którą w 1992 roku w Nowym Jorku założył Jack Shyu. Skupia się ona na opracowywaniu, rozwoju i produkcji kabli, akcesoriów oraz komponentów do aplikacji w high-endowych rozwiązaniach audio i wideo.
Produkty Ranko wyróżniają się wykorzystaniem przewodów i konektorów wykonanych w technologii obróbki metalu OCC (Ohno Continuous Casting). Wszystkie komponenty są starannie wybierane, a proces produkcji podlega wyjątkowo ścisłej kontroli jakości. Teraz dostępne one są w ofercie firmy Audeos, która jest wyłącznym dystrybutorem Ranko Acoustics w Polsce.
REP-1030 to wysokiej jakości wtyk stereo 3,5 mm (single ended) z serii REP firmy Ranko dla słuchawek i kabli słuchawkowych. Bazuje on na przewodniku ze stopu miedzi o wysokiej czystości, który pokryty jest srebrem i rodem. Gwarantuje to minimalną impedancję i bezstratną transmisję sygnału audio oraz świetną odporność na korozję. Wtyk wyróżnia się piaskowaną osłoną z mosiądzu o pięknej matowej powierzchni.
Specyfikacja techniczna Ranko REP-1030
- rodzaj wtyku: 3,5 mm
- typ wtyku: stereo
- materiał przewodnika: stop miedzi
- powłoka: srebro+rod
- materiał obudowy: mosiądz
- kolor: czarny
- średnica otworu wylotowego: 6,1 mm
- średnica redukcji wewnętrznej: 2,1 mm
- długość: 39,5 mm
- połączenie: lutowany
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

Fred 5