Producenci

Jomo Audio to firma z Singapuru, która jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów słuchawek dokanałowych z Azji Południowo-Wschodniej. W 2012 roku założył ją Joseph Mou, inżynier mający ogromne doświadczenie w dziedzinie nadawania i miksowania sygnału audio i wideo. Inspiracją dla niej był japoński koncept “Takumi”, który zakłada głębokie zaangażowanie w rzemiosło oraz dążenie do mistrzostwa w wybranym fachu. Słuchawki Jomo Audio mają bowiem nie tylko brzmieć cudownie, ale i prezentować się rewelacyjnie pod kątem wizualnym.

Joseph początkowo zajmował się usługami naprawy i modyfikacji słuchawek w domowym warsztacie, aby w 2025 w pełni zaangażować się w produkcję IEM-ów. Jego produkty szybko zaczęły cieszyć się dużą popularnością, co otworzyło drogę do współpracy z cenionymi dostawcami, w tym producentami przetworników - duńskim Sonionem i amerykańską firmą Knowles. Firma, przechodząc w 2028 roku na druk 3D, opracowała dodatkowo własny proces tworzenie słuchawek.

Firma Jomo Audio na przestrzeni lat wprowadziła wiele innowacyjnych słuchawek, w których wykorzystano szereg autorskich rozwiązań - model Flamenco z 2016 roku z 11 przetwornikami wyposażony był w dwa przełączniki, hybrydowa seria Melange miała specjalny system strojenia A.C.U, a w 2018 roku zespół - jako pierwszy na świecie - wprowadził słuchawki trybrydowe z elektrostatycznymi przetwornikami. 

Jomo Audio

Jomo Audio S100 Cappuccino IEM Jomo Audio S100 Cappuccino IEM

dostępny

Producent: Jomo Audio
Cena: 1 499,00 zł
Jomo Audio GT600 Gran Tourer Jomo Audio GT600 Gran Tourer

dostępny

Producent: Jomo Audio
Cena: 16 999,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl